У вівторок, 13 серпня, поблизу румунського природного заповідника Гріндул Тітук був знайдений підозрілий предмет, який, імовірно, прибило з Чорного моря. Про це повідомило Міністерство оборони Румунії, передає “Європейська правда”.
– Після вивчення фотографій, зроблених в цьому районі, об’єкт, швидше за все, є наземною міною типу YaRM, – йдеться в заяві міністерства.
Регіон Грайндул-Читук є частиною дельти Дунаю, яку Румунія розділяє з Україною. Зараз територія, де знаходиться міна, огороджена, і очікується команда з розмінування ВМС Румунії. З початку повномасштабного вторгнення Румунія знайшла і знищила понад 100 дрейфуючих мін.
Фото: defenseromania.ro








