У морській галузі зросла кількість кібератак під час карантину

кібер атака на морі

Під час пандемії COVID-19 кількість кібератак на морську галузь збільшилась на 400%. Це пов’язано з тим, що під час карантину багато компаній почали все частіше використовувати цифрові технології та працювати віддалено від офісу. Про це повідомляє SeaNews із посиланням на ізраїльську компанію з кібербезпеки Naval Dome.

Представники Naval Dome заявляють: «Соціальні заходи та закриття кордонів змусили виробників оригінального обладнання, технічних фахівців та постачальників підключати для обслуговування автономні системи через Інтернет. Фахівці не можуть вилетіти на судна та бурові установки для обслуговування або модернізації критично важливих систем та програмного забезпечення, в результаті оператори обходять встановлені протоколи безпеки, залишаючи їх відкритими для атак. На судах та бурових установках для діагностики та завантаження оновлень самі співробітники підключають системи операційних технологій до берегових мереж на короткий час за дорученням виробників».

Представники Naval Dome додали, що необхідно захистити не лише мережу від атак, а й кожну систему окремо. Вони мають бути захищені за допомогою ранжирування ризиків. Якщо це так, то вся платформа захищена як від внутрішніх, так і зовнішніх векторів атак. Якщо захищена лише мережа, то все, що входить до мережі, може заразити всі підключені системи.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *