Панамський канал розпочав процес декарбонізації своєї діяльності з метою досягнення нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2030 року. Про це повідомляє Spalsh 24/7.
Повідомляється, що адміністрація каналу закупила чотири електромобілі в рамках пілотної програми, яка інформуватиме про зниження залежності всього парку канального обладнання від викопного палива.
Відомо, що стратегічний план декарбонізації також включає закупівлю буксирів та катерів, які використовують альтернативні види палива, заміну процесів виробництва електроенергії на фотоелектричні станції, використання гідроенергетики та забезпечення того, щоб усі об’єкти та інфраструктурні проєкти були екологічно стійкими.
Зазначимо, модернізований Панамський канал відкрито 26 червня 2016 року після масштабної реконструкції, яка тривала близько десяти років.
Фото: Unsplash








