У територіальних водах Пакистану на борту судна Lem Geranium (прапор Кіпру) помер моряк з Одеси, передає УНІАН. Нещастя на судні сталося 27 липня. Померлий працював електромеханіком. Йому було за 50.
Припускають, що причина смерті українця природна, з огляду на характер роботи моряка і температуру в Пакистані. Швидше за все, у немолодого вже чоловіка не витримало серце. Подібні випадки, на жаль, не рідкість, коли моряки змушені працювати у важких кліматичних умовах, особливо в машинному відділенні.
Балкером Lem Geranium, на якому помер одесит, управляє компанія LEMISSOLER NAVIGATION CO LTD.
Фото: mil.in.ua








