Одеський моряк помер на балкері в Пакистані

Одеський моряк

У територіальних водах Пакистану на борту судна Lem Geranium (прапор Кіпру) помер моряк з Одеси, передає УНІАН. Нещастя на судні сталося 27 липня. Померлий працював електромеханіком. Йому було за 50.

Припускають, що причина смерті українця природна, з огляду на характер роботи моряка і температуру в Пакистані. Швидше за все, у немолодого вже чоловіка не витримало серце. Подібні випадки, на жаль, не рідкість, коли моряки змушені працювати у важких кліматичних умовах, особливо в машинному відділенні.

Балкером Lem Geranium, на якому помер одесит, управляє компанія LEMISSOLER NAVIGATION CO LTD.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *