На українському десантному кораблі підняли прапор Росії

Военный корабль

На великому десантному кораблі Військово-морських сил України «Костянтин Ольшанський» підняли прапор і гюйс флоту Росії. Українське військове судно захопили в Криму в 2014 році, передає портал «Антикор».

Ймовірно, корабель буде незаконно включено до складу ВМФ Росії з бортовим номером 402. Його готувалися ввести в лад з 2016 року. Судно пофарбували в кольори бойових одиниць російського флоту, провели ремонт двох дизельних двигунів.

«Костянтин Ольшанський», побудований в 1985 році в польському Гданську, був однією з найсучасніших бойових одиниць ВМС України. Корабель здатний висаджувати на узбережжі до батальйону морської піхоти з десятком танків і БТР. Озброєний двома пусковими установками залпового вогню МС-73 «Гроза» і двома 57-міліметровими гарматами АК-725 з дистанційним наведенням.

«Ольшанського» неодноразово використовували для гуманітарних операцій по евакуації біженців із зон конфліктів. Наприклад, в 2011 році корабель евакуював українців з Лівії.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *