800 кг кокаїну вилучили з контейнеровоза Hapag-Lloyd в Еквадорі

Контейнеровоз Guayaquil Express

Близько 800 кг кокаїну вилучили ВМС Еквадору з контейнеровоза Guayaquil Express, що належить компанії Hapag-Lloyd.

Судно прямувало з порту Посорха (Еквадор) до Панамського каналу. За даними слідства, наркоторговці у складі групи із 25 озброєних осіб підійшли до нього на швидкісних човнах, піднялися на борт і лишили пакунки з наркотиками. Отримавши повідомлення про цей інцидент, ВМС Еквадору перехопили контейнеровоз біля узбережжя Манти.

Під час огляду на борту знайшли  партію кокаїну у пакунках різними логотипами, що може свідчити про причетність кількох кримінальних угруповань. Про арешти членів екіпажу у зв’язку з контрабандою наразі не повідомлялося. Guayaquil Express продовжив рейс.

Контейнеровоз Guayaquil Express місткістю 11 500 TEU працює на трансатлантичному маршруті, який включає ключові європейські порти — Роттердам, Антверпен і Гамбург, відомі як основні пункти контрабанди наркотиків.

Еквадор залишається важливим транзитним пунктом для перевезення кокаїну з Колумбії та Перу. Місцеві наркоторговці часто приховують партії наркотиків у контейнерах з бананами, які прямують до Європи. Але зростання кількості перехоплень на «бананових» сервісах останнім часом змушує контрабандистів шукати нові схеми перевезення.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *