Балкер Meshka, який йшов до РФ, сів на мілину біля Швеції

Балкер Meshka під панамським прапором сів на мілину біля узбережжя Ландскруни, Швеція, 31 травня. Судно прямувало зі Скагена (Данія) до Висоцька (РФ) і мало на борту приблизно 938 000 літрів нафти.

ЗМІ повідомляють, що перед аварією балкер отримав попередження про відхилення від курсу. Однак попри це Meshka вийшла за межі фарватеру й сіла на мілину. Шведська влада підозрює можливу недбалість екіпажу. Одному з моряків вже вручили повідомлення про підозру, решту 23-х допитують.

Члени екіпажу заявили, що зреагували на попередження занадто пізно. Ознак алкогольного сп’яніння у жодного моряка не виявили. Шведська берегова охорона продовжує стежити за ситуацією. Поки що витоків нафти не зафіксовано.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *