Баржа для прокладання труб Tog Mor швейцарської компанії Allseas сіла на мілину в Мексиканській затоці під час шторму. Інцидент стався неподалік від Коацакоалькос, коли трос, що з’єднував баржу з буксиром, обірвався, і сильний вітер почав зносити судно до берега. Попри те, що її намагалися втримати три буксири, баржа сіла на мілину поблизу Вілья Альєнде, на схід від гирла річки.
Екіпаж вирішили евакуювати, і за 24 години більшість членів команди успішно вивезли з судна. Рятувальники використовували надувний пліт, під’єднаний до баржі за допомогою мотузок, щоб подолати зону прибою. Частина екіпажу залишилася на борту, щоб допомогти зняти судно з мілини.
Allseas у своїй заяві повідомила, що екіпаж успішно стабілізував баржу, посадивши її на піщану мілину. Наразі загрози забруднення навколишнього середовища немає. Судно знісуть і переведуть у безпечний порт, як тільки дозволять погодні умови.
Баржа Tog Mor була переобладнана для прокладки труб у 2002 році та призначена для робіт на мілководді. Судно оснащене системою якірних розтяжок з 10 точками закріплення і здатне прокладати труби діаметром до 60 дюймів. Також баржа має кран вантажопідйомністю 300 тонн для будівельних робіт.
Фото: @4CNewsMx, Х
















