Чотири нелегали з Нігерії подолали Атлантику на стерні контейнеровоза MSC

MSC Fiammetta

Чотирьох нелегальних мігрантів, що подолали 2000 км морем, сидячи на стерні контейнеровоза, знову виявили в іспанському порту Лас-Пальмас на Канарських островах.

26 жовтня, після прибуття до порту судна MSC Fiammetta дедвейтом 73 355 тонн, докери помітили чотирьох людей, які ховалися на стерні. Після затримання вони повідомили, що є громадянами Нігерії, піднялися на судно, коли воно було в Абіджані, Кот-д’Івуар, і сиділи на стерні усі шість днів, поки контейнеровоз йшов до Лас-Пальмас. Іспанська влада повідомила, що попри надважку подорож чоловіки почуваються добре.  

Це далеко не перший випадок подібної екстремальної «мандрівки». Так, у жовтні 2022 року троє «безбілетників» прибули до Лас-Пальмас на стерні танкера Alithini II, а у  липні 2023 року двох нігерійців таким же чином «підвіз» контейнеровоз MSC Marta.

За останні роки Канарські острови стикаються з новою хвилею міграції, і все частіше фіксуються випадки подорожей нелегалів на комерційних суднах та човнах. Іспанські закони передбачають депортацію таких осіб, але в окремих випадках, з гуманітарних міркувань, їм можуть надати притулок.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *