Двож моряків загинули у вантажному трюмі від отруєння випарами

Двоє членів екіпажу російського балкера Navis 2 загинули під час розвантаження в порту Бандирма, Туреччина, від отруєння випарами, що накопичилися у трюмі.

Navis 2 прибув до Бандирма 21 серпня, маючи на борту 5000 тонн корму для тварин. 25 серпня судно почало розвантаження. Того ж дня до місцевого командного центру берегової охорони надійшло повідомлення про те, що кілька членів екіпажу потребують термінової медичної допомоги.

Рятувальники, які прибули на судно, дістали з вантажного трюму тіла двох загиблих – громадян РФ віком 46 і 52 роки. Попередньо, моряки отруїлися випарами від вантажу, які накопичилися в одному з вантажних трюмів судна. Прокуратура почала розслідування обставин їхньої смерті.

Нещасні випадки в замкненому просторі є постійною небезпекою для екіпажів і часто закінчуються смертю моряків. Згідно з даними організації InterManager, з 1996 року внаслідок нещасних випадків в замкнених просторах суден загинуло понад 300 осіб. Зокрема, у 2023 році стався 31 такий випадок.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *