Фінська влада звільнила танкер Eagle S, який утримували за звинуваченням у пошкодженні підводних кабелів між Фінляндією та Естонією, однак троє членів екіпажу мають залишитись у країні для подальшого розслідування, повідомила поліція Гельсінки.
2 березня прикордонний корабель супроводив Eagle S за межі територіальних вод, після чого він відправився до Єгипту.
Танкер затримали і доправили у Порвоо 25 грудня через пошкодження якорем підводних кабелів. Окрім цього, інспекція виявила 32 недоліки на борту, які мали виправити перш ніж судно вирушить у рейс.
Оператори пошкоджених кабельних мереж зрештою вирішили відмовитися від вимоги арешту судна через фінансові ризики. Вони мають намір подати до власників танкера цивільний позов про відшкодування витрат на ремонт. Після того, як оператори відкликали свій запит, а портова інспекція зняла обмеження на вихід судна, Eagle S дозволили покинути фінські води.
У поліції заявили, що питання про примусові заходи щодо екіпажу судна розглядатиметься окремо. Вісім членів екіпажу танкера досі знаходяться під підозрою у справі, проте п’ятьом з них дозволили повернутися додому, тоді як троє мають залишатися у країні під підпискою про невиїзд.
Розслідування у справі триває. Слідчі планують завершити його до кінця квітня.
















