Голова Адміністрації судноплавства Євгеній Ігнатенко офіційно повідомив, що йде з посади.
“Сьогодні мій останній робочий день в Адміністрації судноплавства – настав час рухатися далі.
Я щиро вдячний Олександру Кубракову та Олексію Кулебі за їхню підтримку та довіру. За ці два роки ми змогли досягти справді вагомих результатів”, – написав він у своєму ТГ-каналі.
Також очільник відомства відзначив ключові досягнення, які вдалося реалізувати в Адміністрації під його керівництвом.
“127 тис. кваліфікаційних документів отримали наші моряки завдяки новій ДККМ. І ми довели – присвоїти звання та підтвердити кваліфікацію можна прозоро та чесно.
Багато в чому результату вдалось досягнути завдяки цифровізації процесу. Ми цифровізували практично весь «шлях моряка» і реалізували його на порталі Дія разом з командою Михайла Федорова.
100 тис. якісно наданих адмінпослуг від Адміністрації судноплавства – а це десятки мільйонів у держбюджет.
7 підписаних Меморандумів про визнання дипломів/свідоцтв фахівця. За попередні 14 років їх було лише 5.
А ще – перша в історії сертифікація Адміністрації судноплавства за міжнародним стандартом ISO 9001:2015, найвища оцінка від НАЗК за антикорупційну діяльність. І це лише невелика частка того, що ми зробили разом”, – підсумував Євгеній Ігнатенко
















