Голова Адміністрації судноплавства офіційно оголосив про своє звільнення

Команда Адміністрації судноплавства

Голова Адміністрації судноплавства Євгеній Ігнатенко офіційно повідомив, що йде з посади.

“Сьогодні мій останній робочий день в Адміністрації судноплавства – настав час рухатися далі.

Я щиро вдячний Олександру Кубракову та Олексію Кулебі за їхню підтримку та довіру. За ці два роки ми змогли досягти справді вагомих результатів”, – написав він у своєму ТГ-каналі.

Також очільник відомства відзначив ключові досягнення, які вдалося реалізувати в Адміністрації під його керівництвом.

“127 тис. кваліфікаційних документів отримали наші моряки завдяки новій ДККМ. І ми довели – присвоїти звання та підтвердити кваліфікацію можна прозоро та чесно.

Багато в чому результату вдалось досягнути завдяки цифровізації процесу. Ми цифровізували практично весь «шлях моряка» і реалізували його на порталі Дія разом з командою Михайла Федорова.

100 тис. якісно наданих адмінпослуг від Адміністрації судноплавства – а це десятки мільйонів у держбюджет.

7 підписаних Меморандумів про визнання дипломів/свідоцтв фахівця. За попередні 14 років їх було лише 5.

А ще – перша в історії сертифікація Адміністрації судноплавства за міжнародним стандартом ISO 9001:2015, найвища оцінка від НАЗК за антикорупційну діяльність. І це лише невелика частка того, що ми зробили разом”, – підсумував Євгеній Ігнатенко

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *