Іспанські правоохоронці заарештували трьох членів екіпажу судна постачання, яке брало участь у схемі контрабанди кокаїну на Канарських островах.
Громадянська гвардія Іспанії запідозрила, що одне із суден комерційного техфлоту, яке регулярно доставляє припаси на якірні стоянки біля Лас-Пальмаса, може бути залучене до незаконної діяльності. Під час огляду цього судна виявили велику валізу з кількома пакетами кокаїну. Це спонукало провести глибший обшук – і у трюмі знайшли сховок із комплектом спорядження для дайвінгу. Усіх трьох членів екіпажу затримали.
Після цього правоохоронці вирушили до вантажного судна, що стояло на якірній стоянці, – саме з нього, як запідозрили слідчі, затримані забрали наркотики. При огляді підводної частини корпусу дайвери виявили ще один згорток із брикетами кокаїну. Він був ретельно захований у забірній камері судна.
Загальна вага вилученого кокаїну склала 72 кг. За європейськими розцінками, його вартість складає понад 2,5 млн доларів.
Назва судна не розголошується. Невідомо, чи підозрюють у контрабанді когось із членів його екіпажу.
Лише минулого місяця масштабна серія рейдів на Канарських островах призвела до вилучення чотирьох тонн кокаїну та затримання 48 підозрюваних. За даними поліції, злочинна мережа використовувала флот з 11 швидкісних човнів, які забирали наркотики з суден у відкритому морі й доправляли їх на острови.
Photo: Ministerio del Interior
















