Китайський балкер сів на мілину біля узбережжя Сахаліну

Балкер An Yang 2 сів на мілину біля Сахаліну

Китайський балкер An Yang 2 з екіпажем сів на мілину біля узбережжя російського острова Сахалін. За даними російських ЗМІ, балкер застряг на скелястому узбережжі на південь від порту Невельськ, приблизно за 200 метрів від берега.

Повідомляється, що у порту йшло навантаження вугілля, коли почався шторм, балкер спробував відійти від берега, але маневр не вдався. Сигнал лиха екіпаж не подавав.

An Yang 2 стоїть бортом до хвиль у зоні сильного прибою. Весь екіпаж – 20 громадян Китаю – залишається на судні, з ними підтримують звязок. Через шторм рятувальники поки не можуть дістатися до балкера, щоб оглянути його підводну частину і оцінити пошкодження. Прес-служба Росморрічфлоту зазначила, що, попередньо, у судна пошкоджено баластний танк.

На борту An Yang 2 знаходиться запас палива для головного двигуна –  54 тонни дизельного палива та 706 тонн мазуту, а також вантаж у вигляді 1000 тонн вугілля. За даними Міністерства надзвичайних ситуацій РФ, паливо зберігається у “підвісних” танках, і йому нічого не загрожує, а слідів розливу нафтопродуктів та забруднення акваторії немає. На місці аварії розгортають захисні огорожі на випадок виливу.

Це вже друга серйозна аварія в російських водах за останні два дні. У неділю в порту Усть-Луга після вибуху в машинному відділенні частково затонув танкер.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *