В Гонконзі на балкері THOR MONADIC виявили 15 заражених коронавірусом моряків. Влада порту вважає, що менеджмент судна намагався приховати інформацію про можливе інфікування екіпажу.
Судно прибуло в води Гонконгу 24 серпня через Шанхай і стояло на якорі на південь від острова Ламма. Ніхто з екіпажу на берег не сходив. До Шанхаю балкер побував в Індії, де провів 10 днів.
20 серпня в одного з моряків на борту з’явився кашель та інші симптоми коронавирусної інфекції. У Гонконзі вся команда пройшла тестування, і 15 з 23 членів екіпажу отримали позитивний результат. У них виявили новий мутантний штам коронавируса L452R.
У Гонконзі з’ясовують, чи були моряки THOR MONADIC вакциновані від Covid-19. Крім того, в департаменті охорони здоров’я підозрюють, що менеджмент судна намагався приховати потенційний спалах коронавірусу на борту і подав неправдиву інформацію для отримання дозволу на вільну практику і захід у порт. Влада Гонконгу розслідує інцидент як можливе порушення Правил профілактики і контролю захворювань.
Хворого моряка доправили до лікарні для ізоляції та лікування, решта екіпажу залишиться на борту на карантині.
Фото: singtao.ca
















