Під час маневру в гавані Нью-Йорка вітрильник мексиканських ВМС Cuauhtémoc врізався у Бруклінський міст, зламавши усі три щогли. Внаслідок інциденту загинуло двоє курсантів, ще 19 отримали поранення.
Корабель перебував у навчальному рейсі з дружнім візитом до США перед переходом до Ісландії. На борту, як повідомляється, було 277 осіб. Аварія сталася під час церемоніального виходу з порту, коли курсанти вишикувалися на реях високо над палубою.
На момент зіткнення Cuauhtémoc рухався заднім ходом зі швидкістю близько шести вузлів. Його супроводжував буксир-штовхач. Приплив та вітер штовхали судно в бік мосту, але воно виявилося зависоким, щоб пройти під ним.
Усі три щогли вітрильника вдарились об нижню частину мосту і зламалися. Очевидці події зафільмували на відео, як курсанти, які в цей час знаходились на реях, почали падати і зависли на висоті на страхувальних тросах.
У трощі загинули двоє курсантів. Загалом травмовано 22 члени екіпажу, з них 11 перебувають у тяжкому стані, дев’ятеро — у стабільному.
За попередньою інформацією, причиною аварії могли стати технічні несправності. Обставини трагедії наразі розслідують.
















