4 липня на Морвокзалі відбулося урочисте відкриття ювілейної ХХ парусної регати «Кубок портів Чорного моря», приуроченої до Дня ВМС ЗСУ. Заявку на участь подали понад 30 команд з Одеси, Миколаєва, Херсона, Чорноморська, Південного, Білгород-Дністровського. У тому числі – і кілька команд курсантів військових навчальних закладів. Під час змагань з одним учасником сталася НП, повідомили в прес-службі департаменту муніципальної безпеки Одеської міськради.
Увечері в неділю одна з яхт-учасниць перекинулася навпроти пляжу «Ланжерон» – капітан судна не впорався з керуванням. Його оперативно витягли з води рятувальники.
«На допомогу капітану з нашої рятувальної станції миттєво висунувся екіпаж. Завдяки оперативності та професіоналізму рятувальників господаря яхти негайно дістали з води в рятувальний бриг, а зламану яхту відбуксирували в район муніципальної рятувальної станції », – зазначено в повідомленні мерії.
Фото: мерія Одеси















