СБУ втретє вразила Кримський міст

Служба безпеки України провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу під водою.

«Операція тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. І сьогодні, без жодних жертв серед цивільного населення, о 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!

Підводні підпірки опор сильно пошкоджено на рівні дна – 1100 кг вибухівки в тротиловому еквіваленті цьому посприяли. Фактично міст перебуває в аварійному стані» – повідомляє пресслужба СБУ.  

Голова СБУ, генерал-лейтенант Василь Малюк особисто контролював проведення операції та координував її планування.

– Раніше ми двічі вразили Кримський міст у 2022 та 2023 роках. Тож сьогодні продовжили цю традицію вже під водою. Жодним незаконним обʼєктам рф немає місця на території нашої держави. Тому Кримський міст – абсолютно законна ціль, особливо зважаючи на те, що ворог використовував його як логістичну артерію для забезпечення своїх військ. Крим — це Україна, і будь-які прояви окупації будуть отримувати нашу жорстку відповідь, – зазначив очільник відомства.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *