У Туреччині пройшла церемонія закладки корвета для ВМС України

ВМС корвет

У вівторок, 7 вересня, в Стамбулі відбулася церемонія закладки нового корабля класу корвет для потреб ВМС ЗСУ. На ній була присутня делегація Міноборони України на чолі з командувачем Військово-морських сил Збройних сил Олексієм Неіжпапой. Про це повідомила прес-служба ВМС ЗС України.

Корвет був закладений на одному з суднобудівних підприємств Стамбула. Всього будівництво корвета типу ADA триває з 28 квітня 2021 року, але за турецьким традиціям тільки після побудови частини секцій і корпусу проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля.

Згідно з існуючими домовленостями, в 2022 році корвет буде переправлений в Україну і вже у 2024 році увійде до складу ВМС ЗС України.

Олексій Неіжпапа назвав цю подію знаковою для розвитку військово-морських сил України і зазначив, що всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених термінів.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *