За 48 годин у Сінгапурській протоці пограбували шість суден

Води Сінгапурської протоки залишаються епіцентром морських пограбувань. За 48 годин, з 28 по 30 березня, жертвами грабіжників у цьому районі стали шість суден, повідомляє Maritime Executive з посиланням на Regional Cooperation Agreement on Combating Piracy and Armed Robbery against Ships in Asia (ReCAAP).

Лише 30 березня, впродовж 90 хвилин, грабіжники вдерлися на три судна у каналі Філіппа. З контейнеровоза Kota Halus викрали зварювальний апарат. Зловмисники, що побували на балкерах Junior та Andreas Petrakis, втекли з порожніми руками, оскільки їх вчасно помітив екіпаж.

Напередодні, 29 березня, четверо осіб були помічені на борту контейнеровоза Wan Hai 327, а ще п’ятеро невідомих пробралися на VLCC Agneta Pallas III. В обох випадках нападники теж змушені були тікати, не встигнувши взяти нічого з майна судна чи екіпажу.

28 березня було пограбовано контейнеровоз Selatan Damai – четверо зловмисників проникли до машинного відділення та викрали запчастини до двигуна.

ReCAAP випустив нове попередження для суден, що проходять через сінгапурську та Малаккську протоки. Суднам рекомендують посилити заходи безпеки та вести пильне спостереження під час транзиту цим районом. ReCAAP також закликав прибережні держави посилити патрулювання та контроль у своїх водах.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *