Індонезійський рибалка стрибнув за борт, рятуючись від жорстокості колег по екіпажу

Індонезійський рибалка стрибнув за борт, щоб врятуватися від жорстокого поводження власних колег по екіпажу, і провів три дні у відкритому морі, перш ніж його врятували. Про це повідомляє Maritime Executive з посиланням на індонезійське управління морського транспорту.

У середу, 11 грудня, команда балкера Sikinos передала індонезійській береговій охороні чоловіка, врятованого ними у морі, де він плив у рятувальному жилеті. Постраждалим виявився 37-річний рибалка, який розказав, що стрибнув у воду з риболовецького судна KM Putri Ayu три дні тому під примусом інших членів екіпажу.

У листопаді це судно вирушило на лови з Джепари, Центральна Ява. Постраждалий був новачком у команді, і деякі члени екіпажу поставилися до нього вороже. За його словами, впродовж 17 днів його били, погрожували і змушували працювати без перерви з 8 ранку до пізнього вечора.

З кожним днем ситуація погіршувалась, і одного дня старші члени екіпажу заявили, що вб’ють його, якщо він не стрибне за борт. На 17-ту добу рейсу двоє членів команди почали погрожували новачку ножами. Він вирішив ризикнути й, одягнувши рятувальний жилет, стрибнув у воду.

Три дні чоловік дрейфував у відкритому морі, перш ніж його помітили і врятували моряки балкера Sikinos. Рибалку доправили на берег для медичного обстеження.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *