Капітана танкера RED GARNET засудили до місяця тюремного ув’язнення на Кіпрі за те, що судно під його командуванням заходило в порт на окупованій території, повідомляє Fleetmon.
Офіцера заарештували і передали суду незабаром після того, як RED GARNET прибув на якірну стоянку порту Васілікос на Кіпрі. У той же день його засудили за звинуваченням у відвідуванні Північного Кіпру – території острова, окупованій Туреччиною.
Єдиним злочином капітана було те, що судно, яким він командував, раніше заходило в порт Північного Кіпру. За це кіпріотський суд засудив моряка до місяця тюремного ув’язнення.
Танкер RED GARNET прибув в порт Васілікос на Кіпрі з Антверпена 1 серпня. Рано вранці 5 серпня судно покинуло Васілікос і йде в західному напрямку зі статусом «waiting for order». Очевидно, командування судном вже передано.
МЗС Румунії висловив заклопотаність і вимагає від влади Кіпру роз’яснень з приводу арешту свого громадянина. Румунська морська профспілка наполягає на звільнені капітана. За їхньою інформацією, офіцер утримується у в’язниці недалеко від Ларнаки.
















