Kawasaki Kisen Kaisha (K Line) і Mitsubishi Shipbuilding планують протестувати першу в світі суднову установку з уловлювання CO2, передає Seanews.
Як повідомили в компанії, портативний уловлювач CO2 встановлять на балкері «Corona Utility» (дедвейт – 89 тис. тонн). Судном оперує K Line в інтересах японської енергетичної компанії Tohoku Electric Power.
Під час тестового рейсу фахівці Mitsubishi Shipbuilding оцінять експлуатаційні характеристики уловлювача, проведуть аналіз уловленого CO2, а після закінчення випробувань – оцінять безпеку установки для морського середовища. Вловлений CO2 буде перероблений в сировину для синтетичного палива.
Планується, що випробування пройдуть до березня 2022 року. Це буде перше демонстраційне випробування установки з уловлювання СО2 в морі , йдеться в заяві K Line.
Фото: K Line
















