У порту Новоросійська при навантаженні танкера Minerva Symphony (прапор Греції) на терміналі Каспійського трубопровідного консорціуму стався викид нафти. Про це повідомив «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу Росморрічфлота.
Під час навантаження судна Minerva Symphony (порт приписки Пірей, прапор Греції) через виносний причальний пристрій з терміналу КТК в суботу відбувся залповий викид сирої нафти, говориться в повідомленні.
У Росморрічфлоті заявили, що обсяг забруднення встановлюється.
Як раніше повідомило агентству інформоване джерело, розлив стався в селищі Південна Озерєєвка під Новоросійськом. Площа забруднення при цьому склала близько 200 квадратних метрів.
КТК усуває розлив власними силами, запиту в Росморречфлот від власника терміналу не надходило. Сили і засоби філії Морської рятувальної служби приведені в повну готовність, відзначили в Росморрічфлоті.
















