ReCAAP ISC попереджає про небезпеку збройних пограбувань суден в столиці Філіппін

Кількість озброєних пограбувань суден під час перебування їх на якірній стоянці в Манілі зростає

Кількість озброєних пограбувань суден під час перебування їх на якірній стоянці в Манілі, столиці Філіппін, зростає. Регіональне об’єднання по боротьбі з піратством і збройним розбоєм в Азії (ReCAAP ISC) попереджає, що з початку року в районі якірної стоянки в південній гавані Маніли зареєстровано вісім випадків грабежів судів із застосуванням зброї.

У трьох останніх інцидентах, зареєстрованих в липні і серпні, злочинці були озброєні вогнепальною зброєю і ножами і продемонстрували насильство над екіпажем. У всіх трьох інцидентах зловмисники забрали з судна припаси або обладнання, причому в останніх інцидентах кількість викраденого вельми значна.

У ReCAAP ISC ще раз акцентували про необхідність дотримуватися розумної обережності під час стоянки в районі Маніли.

Капітанам суден і екіпажу настійно рекомендується проявляти пильність, постійно стежити за підозрілими човнами і негайно повідомляти про всі події місцевій владі. Також ReCAAP ISC нагадали, що екіпажу не слід вступати в конфронтацію з злочинцями.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *