Суховантаж відправився в карантин після смерті члена екіпажу

На суховантажі черговий спалах коронавірусу

Балкер GEORGIA HARMONY помістили на карантин в Бразилії після того, як двоє моряків на борту захворіли коронавірусом. Один з них помер, передає Fleetmon.

GEORGIA HARMONY прибув на якірну стоянку Сантос, Бразилія, 17 серпня з Гібралтару. На борту перебували 19 членів екіпажу. У той же день агентство охорони здоров’я ANVISA виявило, що у деяких моряків на судні спостерігалися симптоми коронавірусної хвороби. Морякам зробили тести.

23 серпня двоє членів команди серйозно захворіли. Їх доставили в лікарню, проте один з моряків, на жаль, помер. Другий – у важкому стані. Ще п’ятеро членів екіпажу дали позитивний результат, але залишилися на борту здоровими.

Судно помістили на 14-денний карантин.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *