РФ знову атакувала ракетами одеські порти: шестеро людей загинуло, пошкоджено контейнеровоз

РФ знову обстріляля порт на Одещини балістичними ракетами

Ввечері 9 жовтня російська армія знову атакувала балістикою портову інфраструктуру Одеської області. Про шістьох загиблих та пошкоджене іноземне цивільне судно повідомляють віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба та голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

З 19 до 20:00 години 9 жовтня в Одеській області двічі оголошували повітряну тривогу, під час якої пролунали гучні вибухи в районі порту Чорноморськ.

Як повідомив Олег Оіпер, ціллю ворога знову стала портова інфраструктура Одеського району. Станом на 23:30 голова ОВА уточнив, що внаслідок атаки загинули шестеро людей, ще 11 зазнали поранень, з них семеро перебувають у важкому стані. Всі постраждалі – громадяни України. Наразі їм надається вся необхідна допомога.

“Підступний ворог намагається зірвати роботу Українського зернового коридору, вбиваючи цивільних людей та руйнуючи інфраструктуру. Правоохоронні органи документують черговий злочин росіян”, — зазначив Кіпер.

Під час атаки ушкоджень зазнало цивільне судно під прапором Панами – контейнеровоз Shui Spirit. Це вже третє іноземне судно атаковане Росією за останні чотири дні, додав Олексій Кулеба.

Раніше він підкреслював, що останні удари РФ по цивільних суднах в українських портах мають цілеспрямований характер і завдаються з метою знов зруйнувати судноплавство у Чорному морі та підірвати українські зусилля з гарантування продовольчої безпеки.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *