Портових робітники на східному та південному узбережжях США завершили масовий страйк після досягнення попередньої домовленості між профспілкою докерів та операторами портів. Вчора Міжнародна асоціація докерів (ILA) оголосила, що профспілка досягла угоди з Альянсом морських перевізників США (USMX) щодо підвищення заробітної плати, і призупиняє страйк до січня, повідомляє Splash.
Угода передбачає підвищення заробітної плати на 62%. Сторони домовилися згодом повернутися до переговорів для врегулювання інших спірних питань. Укладена раніше колективна трудова угода залишається чинною до 15 січня 2025 року.
Масовий страйк докерів, що тривав три дні, заблокував роботу 36 контейнерних і RoRo-портів на східному та південному узбережжях США. Після оголошення про домовленість робота в портах була відновлена, хоча питання скорочень через автоматизацію, яке є ключовим для профспілки, залишається невирішеним. Лідери ILA наголошують, що профспілка не прийме подальшої автоматизації у портах, адже це призведе до втрати робочих місць.
















