У Південній Кореї з балкера вилучили рекордну для країни партію кокаїну

Lunita

Поліція Південної Кореї конфіскувала рекордну тонну кокаїну з балкера, що прибув з Південної Америки. Це більш ніж удвічі більше попереднього «рекорду» правоохоронців. Наразі це найбільша партія кокаїну, яку коли-небудь перехоплювали у Південній Кореї – країні, відомій низьким рівнем контрабанди наркотиків.

Корейська берегова охорона та митна служба Сеула, відпрацьовуючи інформацію ФБР США, перехопили судно в порту Окге на сході країни. Команда з 90 правоохоронців обшукала судно і виявила у сховках на борту загалом 50 пакунків, у кожному з яких було по 20 кілограмів кокаїну. Загальна вартість тонни наркотиків на чорному ринку оцінюється приблизно у 340 мільйонів доларів.

Корейські ЗМІ описали судно як балкер під норвезьким прапором місткістю 32 000 тонн, який нещодавно відвідав порти Мексики, Еквадору, Панами та Китаю. Норвезький балкер Lunita, який наразі пришвартований в Окге, саме відповідає цьому опису.

Дані AIS судна свідчать, що кокаїн, ймовірно перебував на борту досить довго і  пройшов через кілька портів на своєму шляху. Lunita під час рейсу заходила до найвідоміших центрів контрабанди кокаїну, таких як Мансанільо (Мексика), Гуаякіль (Еквадор), Матарані (Перу) і Панама-Сіті (Панама). Ці порти добре відомі як налагоджених маршрутів контрабанди наркотиків.

Повідомляється, що корейська влада розпочала розслідування щодо капітана та екіпажу судна, щоб визначити їхню роль в контрабанді наркотиків.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *