У сінгапурській лікарні від коронавируса помер моряк з Одеси

Covid-19

Covid-19

Covid-19

Тридцятирічний моряк родом з Одеси помер у лікарні Сінгапуру від ускладнень, викликаних COVID-19, в неділю, 1 серпня.

Моряк прибув до Сінгапуру на борту контейнеровоза CMA CGM SORBONNE 29 липня. Раніше, 25 липня, у нього піднялася температура, з’явився кашель і млявість, а 31 липня до симптомів приєдналася задишка.

1 серпня українського моряка зняли з судна і доставили в лікарню Сінгапуру. У той же день тест підтвердив наявність у нього вірусу Covid-19. Врятувати одесита лікарі не змогли, молодий моряк помер від респіраторних ускладнень.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *