Більше 250 боєприпасів виявили прикордонники в салонах двох автомобілів, які прибули в порти Одеси та Чорноморська, повідомили в Одеській прикордонній службі.
У пункті пропуску «Одеський морський торговельний порт» прикордонний наряд з використанням службового собаки виявив 185 патронів калібру 9 мм під заднім сидінням в салоні автомобіля марки DODGE. А в пункті пропуску «Чорноморський морський порт» 70 боєприпасів до вогнепальної зброї калібру 5,6 мм та 1 – калібру 12 мм знайшли в багажному відділенні FORD FOCUS.
Виявлені знахідки вилучили та передали представникам митниці. В обох випадках боєприпаси переміщалися в старих автомобілях, які прибули в контейнерах з США.
Як відзначили в прес-службі, з початку року прикордонники виявили в контейнерах дрібними партіями майже 1400 патронів, 18 одиниць зброї та понад 400 г наркотичних речовин.
Фото: Одеський Прикордонний Загін
















