З Академії за обман відрахували 18 курсантів

8 курсантів були відраховані з Військово-морської академії США

З Військово-морської академії США в Аннаполісі, штат Меріленд, за обман на підсумкових іспитах відрахували 18 курсантів.

У грудні 2020 року 653 кадета USNA дистанційно здавали іспит SP211 General Physics I. При здачі їм було заборонено користуватися будь-якими зовнішніми джерелами, в тому числі веб-сайтами. Однак після іспиту, з обговорення в онлайн-чаті, з’явилися підстави запідозрити, що деякі кадети порушили заборону.

Суперінтендант почав розслідування, в результаті якого з’ясувалося, що на іспиті 105 кадетів, ймовірно, мали доступ до зовнішніх джерел.

18 кадетів відрахували з USNA за обман. Також було вирішено, що ще 82 людини порушили Кодекс честі кадетів, в дотриманні якого присягали. У ньому, зокрема, є слова, що кадет Академії «не лже» і гарантує, що всі його досягнення – його власні, а допомога, отримана з будь-якого джерела – «санкціонована і належним чином задокументована». Порушників присяги честі чекають дисциплінарні санкції і «випробувальний термін» в п’ять місяців.

Через інцидент Академія настійно рекомендувала інструкторам приймати іспити очно і в «паперовому» вигляді. Крім того, тепер кожен кадет перед кожним іспитом буде в письмовому вигляді приносити присягу честі.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *