Панамське морське управління (PMA) оголосило, що автоматично скасовуватиме реєстрацію суден, які займаються незаконною діяльністю чи причетні до ухилення від санкцій. Ці заходи, зокрема, допоможуть очистити панамський реєстр від суден, які змінюють прапор, щоб уникнути санкцій, повідомляє Maritime Executive.
Таке рішення у Панамі прийняли після того, як сім суден під панамським прапором включили до списку Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) США. Зростаючий тиск з боку США, ЄС та Великобританії змушує суднові реєстри посилювати механізми контролю, аби перешкодити незаконній діяльності.
PMA підкреслює, що вживатиме рішучих заходів проти суден, які використовують прапор Панами для нелегальної діяльності, зокрема обходу санкцій, контрабанди, піратства або незаконної торгівлі. Управління запровадило нові правила щодо вимог до постановки під прапор та приєдналося до Угоди про обмін інформацією про реєстр, що запобігає переходу суден між реєстрами для уникнення санкцій.
PMA також працює над додатковими стратегічними заходами для швидкого виключення з реєстру суден, які порушують міжнародні закони або санкції.
















