12 членів екіпажу судна Debi звільнили після річного утримання в Індії

Порт Парадіп

Дванадцять членів екіпажу судна DEBI, які перебувало під арештом в Індії майже рік, отримали дозвіл повернутися додому. Частину моряків погодились відпустити з судна після того, як компанія відправила 11 інших моряків для заміни. Решта дев’ять членів екіпажу залишаться на борту до прибуття наступних замін.

Судно DEBI було затримано в порту Парадіп (Індія) майже рік тому після прибуття з Індонезії. Портовий робітник виявив підозрілий пакунок, прикріплений магнітами до крана судна, у якому було 22 кілограми кокаїну.

Індійська влада затримала судно та конфіскувала телефони і ноутбуки 21 члена екіпажу, намагаючись встановити їхню причетність до контрабанди. Попри відсутність офіційних обвинувачень проти моряків, їх утримували на борту понад рік без засобів зв’язку та можливості спілкуватися з родинами. За цей час один з механіків намагався счинити самогубство, стрибнувши за борт, але його врятували. У листопаді, коли судно було пришвартоване для поповнення запасів, команда розпочала протест, який набув розголосу у ЗМІ.

Індійський суд ухвалив рішення про продаж судна, але нещодавно відхилив нову апеляцію щодо його звільнення. Debi залишатиметься під арештом.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *