Біля берегів Індонезії пірати захопили буксир з баржею та взяли в заручники екіпаж

Екіпаж буксира та баржі став жертвою піратського нападу біля берегів Індонезії. Група озброєних злочинців атакувала судно, взяла в заручники 14 моряків та пограбувала їх, повідомляє Maritime Executive.

За даними поліції, 20 вересня п’ятеро нападників у масках, озброєні ножами та вогнепальною зброєю, захопили буксир Royal TB 17 разом із баржею, що прямувала з порту Багенданг (Калімантан) на південь острова до порту Стеген. Напад стався поблизу району Танжунг Малайтур, коли буксир проходив уздовж південного узбережжя.

Пірати взяли екіпаж у заручники та розпочали грабіж. Вони викрали понад $1,000 готівки, 21 мобільний телефон, 9 радіостанцій, біноклі, навігаційне обладнання, а також вантаж — FAME (метилові ефіри жирних кислот), що перевозився на баржі.

Поки не уточнюється, коли і за яких обставин екіпаж був звільнений, але повідомляється, що наразі всі члени команди в безпеці під наглядом місцевої поліції. Моряки надають свідчення та отримують медичну допомогу.

Випадки піратства у регіоні трапляються досить часто, однак нападники зазвичай озброєні лише ножами та намагаються вкрасти спорядження або вантаж. Інциденти, подібні до цього, є більш рідкісними та небезпечними, адже злочинці застосовують зброю та захоплюють екіпаж.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *