Минулого тижня в Пуерто-Рико сталися два окремі випадки пожеж на пришвартованих суднах, повідомляє MarineTraffic. Обидва інциденти розслідує Берегова охорона США.
Перше займання сталося ввечері 17 травня на пасажирському судні Breezy Point, що стояло біля пірсу у В’єкес. Пожежа почалась у машинному відділенні невдовзі після прибуття з Сейби. Екіпаж намагався загасити вогонь ручними вогнегасниками, але врешті активував стаціонарну систему пожежогасіння. Усі пасажири були безпечно евакуйовані.
Менш ніж за добу, 18 травня, пожежу зафіксували на танкері Scot Stuttgart, що стояв біля причалу у каналі Пуерто-Нуево. Займання почалося в генераторі у машинному відділенні. Екіпаж задіяв бортову систему пожежогасіння та з другої спроби повністю ліквідував вогонь.
Пожежники згодом оглянули обидва судна і не зафіксували активних осередків займання. Постраждалих серед членів екіпажу немає, забруднення моря не зафіксовано.
















