У лікарні помер старший механік балкера NORD SUNDA

Covid-19

Covid-19

Covid-19

Старший механік суховантажу NORD SUNDA, 49-річний громадянин Філіппін, помер 16 липня в лікарні Гавра, імовірно через ускладнення від коронавирусной інфекції Covid-19, повідомляє Fleetmon.

П’ятеро інших членів екіпажу, госпіталізовані з того ж судна, одужали і повинні були вчора виїхати додому. Ще шістьох моряків з позитивними тестами репатріювали в Манілу 13 липня.

Як раніше писала Maritime Telegraph / Морська правда, балкер NORD SUNDA зробив вимушений захід у Гавр 30 червня, оскільки у моряків на борту виявилися симптоми коронавирусной інфекції і деяким членам екіпажу потрібна була невідкладна медична допомога. Позитивні результати тестів на Covid-19 отримали в цілому 16 осіб, 6 з них були госпіталізовані.

Після заходу в Гавр балкер продовжив рейс. 11 липня судно прибуло в Дюнкерк, звідки вийшло 14 липня, прямуючи в Усть-Лугу (Росія, Балтійське море). 18 липня балкер знаходився біля берегів Естонії.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *