Як повідомила прес-служба «Одеського морського торгового порту» (ОМТП), за шість місяців поточного року збитки держпідприємства склали 23,4 млн грн.
Найбільші збитки в цьому році підприємству приніс портовий флот – 8,3 млн грн. ВСП «Судноверф« Україна »- 6,9 млн грн, несамохідна майстерня« ПСМ-650 »- 858,5 тис грн,
При цьому перше півріччя 2020 р портовий флот і несамохідна майстерня закінчили з прибутком 5,8 млн грн і 125,5 тис грн відповідно. ВСП «Судноверф« Україна» пішла в мінус і в минулому році, але збитки були в 1,9 рази менше поточного, відзначили в прес-службі ОМТП.
У той час як перше півріччя виявилося для порту глибоко збитковим, фінплан ОМТП на 2021 рік складений з розрахунку на прибуток в розмірі 25,1 млн грн. Щоб виправити фінансову ситуацію, на підприємстві збираються переглянути тарифну політику, оптимізувати витрати і залучати додаткових клієнтів і великі обсяги роботи. В.о. директора ОМТП Олексій Мясковський обіцяє, що соціальні гарантії і робочі місця для портовиків збережуться.
«Ми плануємо збереження соціальних гарантій і робочих місць для працівників підприємства. Незважаючи на складну економічну ситуацію на даний момент, ми будемо шукати резерви для поліпшення фінансового стану підприємства. І це першочергове завдання для кожного керівника структурного підрозділу », – зазначив глава порту.
















